Yüzünüze doğal kaş alım uygulamaları yaparak genç görünebilirsiniz. Peki ya kaşlarınız? İşte bu detay  çok önemli. Çünkü sizi olduğunuzdan genç gösteren muhteşem kaşların sırrı daima doğallığını koruyarak alınan kaş şekilleridir.  Her dönemde yüzünüzün odak noktasındaki en belirgin bölgenin kaşlar ve kirpikler olduğunu unutmayın..

Gür, düzgün ve ifadenizi değiştiren kaşlar, yüzünüzü olduğundan daha genç gösterecektir, örnek aldığınız ya da çok beğendiğiniz ünlü isimlerin hepsinin kaş ve kirpikleri çok mu mükemmel? Elbette hayır. Ama onlar profesyonel makyaj artistlerinin uyguladığı hilelerle muhteşem kaşlara ve genç bir ifadeye sahip olabiliyor. kaşların genelde tek elden çıkması önemlidir. Sabit bir kişiye aldırıyor iseniz kaşlarınız her zaman aynı kalacaktır. Size en doğru kaş formatı anlar, bilir ve sabitler. .

~ KAŞLARI ÜSTTEN ALDIRMAYIN!

Kaşı, üst bölümünden almanın muhteşem görünümün baş düşmanı olduğunu aklınızdan çıkarmayın ve asla kaşın en üst bölümünden ya da en içteki bölümden kıl koparmayın. Aksi taktirde kaşınız kısalacak, doğal olmayan bir görünüm kazanacak ve gözlerinizin küçük görünmesine neden olacaktır. Dikkat! Kaşınızı nasıl aldıracağınıza karar verirken anahtarınız yüz şekliniz olmalı. Eğer gözlerinizle kaşlarınız birbirine yakınsa daha hafif bir uygulama yapmalı, kaşlarınızı doldurarak doğal bir biçim vermeli, bütüne ve iyi bir sonuca kaş arasındaki açık mesafeyi kapatmanın yolu ise onlara iki ton koyu gölge vererek göz yanıltmaktan geçer. Biraz kaş farı bunun için yeter de artar bile.

Kaş formatı gerçekleştikten sonra sizde kaşlarınıza yardımcı olabilirsiniz.

Küçük ama hızlı hareketlerle kaşları yukarı doğru taramak, onlara dolu ve parlak bir görünüm kazandırır. Kaşları her gün düzenli olarak taramanın mükemmel kaşlara giden yolda şart olduğunu ve gürlüğünü desteklediğini, asi olan telleri yumuşattığını aklınızdan çıkarmayın.

Köşeli fırçalar, pudralar ya da kaş kalemleriyle kaş içindeki ya da aralarındaki boşlukları doldurun. Kaş kalemi ve kaş farında kaşınızın bir ya da iki ton koyusunun ötesine geçmeyin. Birkaç dakikada dolgun, biçimli kaşlara kavuşun. Bu sihri sizin gerçekleştirdiğinizi unutmayın….

NOT: SİR AĞDA İLE KAŞ ALIM UYGULAMASI YAPILMAKTADIR.